1

Zgłoś film ze swoim kotem

Smartfon czy kamera? Użyj, czego tylko chcesz, żeby nakręcić wokalne bądź taneczne zmagania swojego kota lub kotów. Jesteśmy pewni, że aby pomóc swoim kuzynom w potrzebie, wyśpiewa nawet wysokie C lub z gracją pomacha łapką! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego.

2

Zagłosuj na wybrany film i namów do tego znajomych

Nakręć swojego kota na pomoc tygrysom! Im więcej kotów zgłosi swój udział, tym lepiej dla tygrysów. Namów swoich znajomych, aby zgłosili swoje koty do konkursu lub zagłosowali na występ Twojego kota. Głosować można od 16 do 22 lutego.

3

Śledź ranking i zobacz, które filmy zakwalifikują się do teledysku "Koty dla tygrysa" zespołu EXTRA

Ach, te emocje. Kto tego nie lubi? Zobacz, czy Twój film zakwalifikował się do finału i głosuj na innych. Pamiętaj, że koci śpiew i taniec służą słusznej sprawie.

4

Zobacz teledysk do piosenki "Koty dla tygrysa" zespołu EXTRA  

Koty – i te domowe, i te dzikie – potrzebują uwagi. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować najlepszych do nakręcenia teledysku.

Zwycięski film zostanie wykorzystany w teledysku jako pierwszy. Chcemy jednak pokazać innym jak najwięcej kocich śpiewaków i tancerzy. Niech wspólnie zaśpiewają i zatańczą dla tygrysa jak najlepiej potrafią już 26 lutego!

A dla autorów zwycięskich filmów mamy specjalne nagrody…